Facebook ENG
(044) 287-78-72

Білборди

Білборди

Ваша реклама на білбордах Києва

Білборди або рекламні щити – це один з найпопулярніших видів зовнішньої реклами, оскільки він охоплює велику цільову аудиторію, легко та доступно доносить до споживача чітке уявлення про товар або про компанію в цілому.

Переваги рекламних білбордів

Як правило, розміри рекламного щита складають 6x3 метри, вони розміщуються вздовж доріг і навіть автострад міжнародного значення, а це говорить про обхваті аудиторії при проведенні будь-якої рекламної компанії. Більш того, подібний формат розміщення зовнішньої реклами, володіє і іншими перевагами:

  • Такий рекламний майданчик, завдяки великим розмірам рекламної площини видно на великій відстані не тільки автомобілістам, але і перехожим.
  • Використання підсвічування дозволяє збільшити час експонування рекламних носіїв, яке обмежується світлим часом доби. Іншими словами, така реклама виконує свої завдання і вночі.
  • Оскільки білборди є одним з найбільш масових рекламних носіїв, вони призначені для розміщення різних товарів і послуг. Крім того, рекламний майданчик дозволяє втілювати в життя найкреативніші рішення.
  • Ціна на такий вид реклами досить лояльна, з огляду на кількість рекламоконтактів і можливість вибирати місце розташування самого носія та терміни показу.

Що потрібно знати, перед тим як замовити розміщення реклами на білборді

На даний момент рекламне агентство «Наружка» може запропонувати сотні рекламних майданчиків по Києву і областям. У нашому розпорядженні безліч власних конструкцій, які займають ТОП по затребуваності і охопленням цільової аудиторії. Але, перед тим як забронювати білборд та замовити рекламу, необхідно знати наступне:

  • Компанія «Наружка» пропонує розміщення реклами на білборді терміном від 1 міс. до 1 року. Як правило макет розміщується з першого до останнього числа місяця, але якщо вам необхідно зрушити дати, то менеджери агентства зроблять перерахунок і підберуть для вас найбільш актуальний час.
  • На нашому сайті існує адресна база всіх носіїв   і щодня оновлюється сітка зайнятостіra.naruzhka.co.ua .
  • Про резервування місця слід домовлятися заздалегідь. Часто буває так, що клієнтам необхідна конкретна поверхня в певному районі міста або області. У такому випадку потрібно зв'язатися з менеджерами і обговорити можливі терміни оренди.
  • До бюджету розміщення рекламного оголошення на білборді входить вартість оренди і робота монтажної бригади. Друк постеру оплачується окремо або надається самостійно.

У разі, якщо у вас виникли будь-які питання, або ви бажаєте замовити розміщення реклами, отримати повну інформацію про вартість і терміни, то менеджери агентства нададуть консультацію як по телефону, так і по електронній пошті.