Facebook ENG
(044) 287-78-72

Холдери

Холдери

Реклама на холдерах

Холдер – це досить популярна рекламна конструкція, що представляє собою вертикальний, двосторонній банер на вініловій основі розміром 0,73х2,02 метра. Кріпляться банери за допомогою спеціальних кронштейнів на опорі освітлення вздовж дороги.

Види реклами, що розміщується на холдерах

Водії транспортних засобів, пасажири і навіть перехожі дивлячись на рекламу на стовпах в перспективі, бачать ряд ідентичних повторюваних зображень, які зливаються воєдино. При такій розстановці просто неможливо не звернути увагу на новий продукт або рекламне посилання і саме з цієї причини реклама на холдерах настільки популярна.

Також популярне розміщення холдера-покажчика до місця продажу (магазину, салону, офісу).

З огляду на специфіку таких майданчиків, слід розуміти, яку саме рекламу слід транслювати подібним чином:

  • Соціальні кампанії, спрямовані на певну аудиторію.
  • Іміджева реклама. Такий вид не має на увазі розміщення на рекламному полі традиційної реклами, але при цьому схиляє потенційних клієнтів до лояльності щодо ТМ або бренду.
  • Реклама конкретної торгової марки. На банери наноситься інформація про ТМ, мета якої зробити її більш впізнаваною і збільшити продажі в регіоні.
  • Торгово-роздрібна реклама. Такі холдери, розташовуються біля рекламованих магазинів та підприємств. Мета - забезпечити приплив нових клієнтів і розповісти про рекламовану фірму цільовій аудиторії.
  • Політична реклама – найбільш популярна на передодні виборів і має високу ефективність.
  • Адресно-довідкова реклама або рекламні покажчики – найчастіше розміщується поблизу рекламованого об'єкта і підказує водіям і пішоходам маршрут до рекламованого магазину, салону, офісу або точки продажів. Реклама розміщується зі стрілками та адресою.

Специфіка і переваги розміщення зовнішньої реклами на холдерах

Зважаючи на достатню універсальність холдеров на стовпах, така зовнішня реклама має низку особливостей, які важливо врахувати перед тим, як придбати рекламний холдер:

  • Необхідність створення візуальних контактів з рекламою. Холдери встановлюються, як правило, там, де мають бути відсутні дорожні знаки і доцільніше замовляти відразу кілька однакових зображень, наступних один за одним. Тільки так їх складно буде не помітити.
  • Формат реклами на стовпах вигідний і для рекламників, і для рекламодавців. Оскільки холдери розміщуються на стовпах, безпосередньо під джерелами вуличного освітлення, вони не потребують нічний підсвічуванні і добре видно в будь-який час доби.
  • Довгий ряд однакових банерів, на яких нанесено логотип компанії (іміджева реклама) виглядає привабливо, створює особливу настрої і, звичайно ж, підвищує лояльність клієнтів і впізнаваність торгової марки в цілому.
  • Вартість розміщення 1 холдера невисока, але досить ефективно. Ви отримаєте таку ж кількість контактів як і реклама на борді, але за менші гроші.

Рекламне агенство «Наружка» пропонує своїм клієнтам не тільки розмістити рекламу в Києві і області на холдери, але розробити і виготовити такий рекламний макет, який приверне увагу, зацікавить покупця і підштовхне його до бажаної дії.