Facebook ENG
(044) 287-78-72

Сітілайти

Сітілайти

Сітілайти – ефективні рекламні майданчики

Сітілайт – це функціональна рекламна конструкція, розміри якої становлять 1,2х1,8 метрів. Сучасні конструкції являють собою прозорі прямокутні бокси, всередині яких розташовані рекламні постери. У нічний час підсвічуються люмінесцентними лампами.

Такі сучасні майданчики для розміщення зовнішньої реклами є досить універсальними і привабливими, оскільки дозволяють просувати будь-яку продукцію і збільшити приплив нових клієнтів.

Особливості сітілайтів

Сітілайти встановлюються в тих місцях, де заборонені білборди, а відповідно їх добре видно і водіям, і пішоходам. Відрізняються вони і своєю практичністю:

  • Серійне розміщення реклами, розташування конструкцій в місцях великого скупчення людей та установка на рівні очей – все це сприяє кращому запам'ятовуванню потенційними споживачами.
  • Постери, розміщені на сіті-лайтах можуть бути використані повторно. Також їх можна міняти місцями, або змінювати сюжет реклами.
  • Легкий монтаж сприяє швидкому розміщенню і демонтажу, що здешевлює вартість рекламної компанії. Таким чином, мінімальний термін, на який розміщується реклама становить всього один тиждень і за нетривалий час рекламодавець може охопити широку аудиторію.

Завдяки мінімальним строками розміщення, часто сітілайти використовуються для анонса майбутніх заходів.

Переваги застосування сітілайтів для проведення рекламної компанії

Висока ефективність рекламних компаній, що проводяться за допомогою сітілайтів, пояснюється наступними факторами:

  • Встановлене в боксах внутрішнє освітлення дозволяє зробити рекламу більш яскравою, насиченою і привабливою. Посил транслюється як в денний час доби, так і в нічний.
  • Для розміщення об'єкта зовнішньої реклами немає необхідності використовувати великі приміщення. Сітілайти, завдяки своїм компактним розмірам розміщуються як на вулицях, в місцях великого скупчення людей, так і в приміщеннях.
  • Вдало вибране розташування конструкції дозволяє охопити відразу велику аудиторію потенційних клієнтів.
  • Така реклама знаходиться на рівні очей, привертає увагу і дозволяє встановити щільний візуальний контакт, який гарантує ретельне вивчення матеріалу клієнтами.

Рекламне агенство «Наружка» пропонує купити місце на сітілайтах, які розташовані в центрі Києва і історичних частинах міста. Ціна, в першу чергу, буде залежати від строків проведення рекламної компанії та місця розташування конструкції.